ПОДІЇ

Unsplashed background img 3
Картина Людмили Савкової "Півонії" поповнила музейний фонд Миколаївського обласного художнього музею імені В. В. Верещагіна

Важлива подія! У травні 2020 року картина Людмили Савкової “Півонії” поповнила музейний фонд Миколаївського обласного художнього музею імені В. В. Верещагіна! Це одна з 66 картин, які були представлені на першій персональній виставці художниці “Цінуйте красу життя!”, що проходила у стінах славетного музею.


 • Перша персональна виставка олійного живопису Людмили Савкової "Цінуйте красу життя!"

  13 лютого 2020 року відбулося відкриття першої персональної виставки живопису Людмили Савкової "Цінуйте красу життя!". Виставка проходила у Миколаївському обласному художньому музеї імені В. В. Верещагіна та зібрала близько 100 людей з різних галузей. В експозиції виставки було представлено 66 картин художниці, виконаних у різноманітних техніках та жанрах протягом 2015-2019 років. Це і містичні пейзажі, і яскраві натюрморти, і дивовижні абстрактні картини, які вражають гармонійністю та емоційністю. Миколаївці та гості міста мали можливість відвідати експозицію протягом місяця. Подія отримала багато позитивних відгуків і була висвітлена в регіональних та національних медіа: Губернская неделя, НикВести, Вечерний Николаев, Николаевские новости, СВІДОК.info, Урядовий кур'єр.
 • Велике інтерв'ю з художницею Людмилою Савковою

  "Кореспонденту Альоні Ткаченко 0512.com.ua вдалося поспілкуватися з Людмилою Савковою, відчути її живопис і побачитите таємне місце, де народжуються унікальні роботи, від яких завмирає серце, а душа і підсвідомість переходять на одну хвилю з картиною і майстринею. Більшість робіт художниці виконані на італійських полотнах. Для живопису майстриня віддає перевагу якісним матеріалам. Людмила Анатоліївна пише картини стоячи, вона називає цей процес "танок біля полотна". Особливістю живопису художниці є те, що вона не робить лінійний малюнок, а це означає, що всі роботи виконані без ескізів." Читати повне інтерв'ю українською на Gweek або російською на 0512.


 • "Космос" Людмили Савкової на Burning Man 2019

  Влітку 2019 картина Людмили Савкової “Космос” брала участь у міжнародному арт-проєкті на фестивалі Burning Man, що проходив у пустелі штату Невада, США. Відео з цією абстрактною картиною транслювалося на найбільший арт-об’єкт — піраміду PlayAlchemist. Картину "Космос" змогли побачити десятки тисяч “бьорнерів”. У цьому проєкті брали участь близько 100 художників з України.


 • "Хвиля" — найкраща картина тижня на сайті Jose Art Gallery

  У квітні 2019 року картина Людмили Савкової "Хвиля" була визнана найкращою картиною тижня на порталі міжнародної онлайн галереї Jose Art Gallery. Картина-переможець визначалася шляхом відкритого онлайн голосування відвідувачів сайту галереї. Картина пройшла державне оцінювання і продається як на сайті галереї Jose Art Gallery, так і в онлайн крамниці художниці Savkova Art на Etsy.


 • Продукція з принтами картин Людмили Савкової: листівки, блокноти, кейси для смартфонів та одяг

  Команда Savkova Art постійно експерементує. Принти картин Людмили Савкової були використані для різноманітної продукції. Для замовлення доступні різні товари: листівки, блокноти, кейси для смартфонів, футболки, балахони, світшоти. Також пропонуються репродукції робіт у форматі друку на полотні. Звертайтеся за контактами, вказаними на цьому сайті або надсилайте ваші запити у соціальних мережах з позначкою товару та картини, яку бажаєте реалізувати в якості принту. Гарантуємо якість та оригінальність наших виробів. Цінуйте красу життя!


 • Художні майстерні

  На початку 2018 року Людмила Савкова перенесла творчий процес у свою першу художню майстерню. За 3 роки змінила 2 майстерні. Наразі діюча майстерня розташована в історичному центрі Миколаєва.


 • Фотосесії картин

  З березня 2016 по листопад 2017 року відбулося три фотосесії картин Людмили Савкової у фотостудії "Репортер", м. Миколаїв. Було відзнято 45 робіт художниці. Станом на 2020 рік мисткиня майже подвоїла свій творчий доробок.


 • Благодійний аукціон

  У Миколаївському обласному художньому музеї імені В.В. Верещагіна 8 жовтня 2016 відбувся благодійний аукціон картин «Побачити світ» на підтримку дітей, які страждають захворюваннями зору. На всі виручені кошти від аукціону картин благодійним фондом було закуплено обладнання для кабінету дитячого відділення Миколаївської обласної офтальмологічної лікарні, де діти зможуть пройти лікування безкоштовно. В благодійному аукціоні брала участь і знайшла свого нового господаря картина Людмили Савкової "Червоні квіти" (60х70, олія, 2016).


 • Перший пленер

  Красоти Миколаївщини саме для художнього ока. Дивись, надихайся, твори. Лише пленер дає можливість побачити все багатство змін кольору, зумовлених дією сонячного світла і атмосфери. Перший пленер Людмили Савкової пройшов плідно. Це була особлива подія. На своєму першому пленері художниця написала картину "Затока" (40х50, олія, 2015, змішана техніка з використанням мастихіну).


 • Підписуйтесь на Instagram